ЭФИРНІ МАСЛА

Image

АРОМАЕРОТИКА

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАПСИХОЛОГІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАКУЛИНАРІЯ

Image

АРОМА-АРТ-ТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТНИЙ ВІДЕОБЛОГ

Image

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

ЭФИРНІ МАСЛА

Image

АРОМАЕРОТИКА

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАПСИХОЛОГІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАКУЛИНАРІЯ

Image

АРОМА-АРТ-ТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

Найточніший метод діагностики

zapah1 1

 Весь світ – в одній краплі.

Якщо це крапля натуральної ефірної олії...

Природу не обдуриш! Наше тіло і душа напевне знають, що потрібно саме нам у даний момент нашого життя.

Інколи невідомо звідки і невідомо чому нестерпно хочеться негайно з'їсти той чи інший продукт, інколи дуже незвичайний і екзотичний. Найкраще це знають жінки, які були вагітними.

 Те саме відбувається і з запахами. Протягом довгих тисячоліть найрізноманітніші аромати супроводжували людину на її життєвому шляху, від найперших до останніх хвилин життя.

Аромати зустрічали людину при народженні, супроводжували в бойових походах, лікували при пораненнях і хворобах, допомагали при пологах, були невід'ємним атрибутом релігійних церемоній тощо.

Аромати і їх вплив глибоко закарбовані у генетичному коді людини.

 Ароматестування з використанням натуральних ефірних олій – це чи не найточніший метод діагностики психоемоційного і загального стану здоров»я людини.

Адже, якщо zapahзапах не подобається, ніколи ніякими переконаннями неможливо умовити і переконати людину в зворотньому, тому що це – природна, справжня, індивідуальна реакція унікального живого організму.

 Кожен орган живої людини має свою неповторну вібрацію. Кожен справді натуральний природний аромат теж має свою особливу неповторну вібрацію.

І саме на дослідженні співпадіння або неспівпадіння цих вібрацій і побудований метод ароматестування, аромадіагностики.

 Шляхом ароматестування визначають індивідуальну реакцію людини на певні натуральні аромати і за результатами створюють ароматичну композицію, яка здатна вирішити суттєві проблеми за здоров'ям.

До таких можна віднести: безсоння, дратівливість, агресію, апатію, депресію, страхи, комплекси, невпевненість у собі, неврози, фригідність, імпотенцію, схильність до вірусних, інфекційних, легеневих хвороб, алергію, астму та багато інших.
Існує безліч випадків, коли ароматестування допомагало вчасно виявити досить серйозні внутрішні захворювання, про наявність яких людина навіть не підозрювала, але які могли привести до сумних і трагічних наслідків.

Картинка 22 из 1604

Добавить комментарий