ЭФИРНІ МАСЛА

Image

АРОМАЕРОТИКА

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАПСИХОЛОГІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАКУЛИНАРІЯ

Image

АРОМА-АРТ-ТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТНИЙ ВІДЕОБЛОГ

Image

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

ЭФИРНІ МАСЛА

Image

АРОМАЕРОТИКА

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАПСИХОЛОГІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАКУЛИНАРІЯ

Image

АРОМА-АРТ-ТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

Що робити, коли болить Душа?

Ми усі переживаємоdusha зараз нелегкі часи, коли події навколо нас розвиваються і змінюються дуже динамічно і, на превеликий жаль, викликають в більшості своїй негативні емоції, такі як страх, сум, тривогу, розгубленість, невизначеність, паніку, відчай та інші.

Ці переживання зараз є настільки концентрованими, інтенсивними і незвичними для людської психіки і нервової системи, що більшість людей не в змозі з ними впоратись.

Простими словами можна визначити стан людей як «Душа не на місці», «Душа болить», «Душа кричить», «Душа плаче», «Душа розривається». Лікарі по всій країні крім звичних нервових і психічних розладів, масово ставлять своїм пацієнтам новітній діагноз «Інформаційний невроз».

Усі ми знаємо причини такої ситуації, тобто відповідь на питання «Хто винуватий?», але набагато важливіше зараз знайти відповідь на питання «Що робити?» і «Як допомогти?»

Вже багато тисячоліть людство має дуже ефективний метод корекції та лікування душевних станів, розладів і хвороб. І саме зараз найбільш підходящий момент, щоб звернутись до безцінних напрацювань наших предків і використати древні знання на користь збереження здоров»я сучасних людей.

Адже змінюються часи, епохи, суспільні лади, народжуються і гинуть імперії, але психіка людини залишається незмінною. І якщо людство має в своєму арсеналі «Ліки для душі», то потрібно їх активно застосовувати і допомагати людям.

Я маю на увазі ароматерапію і аромапсихологію – метод оздоровлення людей за допомогою найціннішого, що дав нам Боженька і Матінка Природа  - натуральних ефірних олій.

Натуральні ефірні олії – це найскладніші природні хімічні субстанції на Землі. До їхнього складу входять від 200 до 800 унікальних природних хімічних сполук, які дуже споріднені з живими клітинами людського організму.

Це – «Душа рослини». І було б дуже недолуго вважати, що таку тонку матерію, як душа людини, можна вилікувати фармацевтичною хімічною пігулкою. Душу може вилікувати лише інша душа.

Натуральні ефірні олії, крім унікального хімічного складу, мають ще унікальну здатність впливати на енергетичні тіла людини – фізичне, ефірне, астральне і ментальне, тобто крім того тіла, яке ми бачимо і до якого ми можемо доторкнутись,

вони лікують наші думки, емоції, почуття, відповідно впливаючи на наші наміри і вчинки.

З огляду на цей факт зовсім іншого змісту набує всім відомий вислів: «Усі хвороби – від нервів».

Адже, якщо людина довго перебуває в стані, скажімо глибокої образи, агресії, ненависті, страху, тривоги, паніки, депресії, апатії - це неодмінно з часом відіб’ється на здоров’ї її фізичного тіла реальними хворобами – серцево-судинними, онкологічними, неврологічними, опорноруховими тощо.

А аромати ефірних олій впливають на підсвідомість людини, на клітини її тіла, і обов’язково допомагають їй, незалежно від того, чи вірить в це людина, чи володіє вона знаннями з цього питання.

Важливий факт, на якому я хочу наголосити в даному контексті: основним фактором, який може гарантувати лікувальний і оздоровчий ефект, є якість і натуральність ефірних олій. В світі є тисячі виробників цього товару, але лише 2% ефірних олій в світі є справді 100% натуральними.

Це популярний і недешевий товар і тому вигадано сотні різних способів його фальсифікації. Ті, так звані ефірні олії, які масово продаються в наших аптеках, хоча етикетки стверджують протилежне, насправді є синтетичними або натуралізованими оліями,  і ніякого психотерапевтичного ефекту апріорі дати не можуть.

Наведу лише кілька фактів для роздумів. Літр справді натуральної ефірної олії троянди, яка має неймовірні оздоровчі властивості і на світовому ринку котирується нарівні з коштовностями і дорогоцінними металами, коштує приблизно 8-10 тисяч доларів.

Для отримання цього літру потрібно, тільки уявіть собі !!!, 5 тон зібраних вручну пелюсток троянди.

На одну лише крапельку олійки йде 30 бутонів! Як може така субстанція коштувати 50-60 гривень в наших аптеках і видаватись за натуральну?

Або наприклад ладан, який росте в дуже обмежених регіонах світу і знаходиться під захистом міжнародних законів?

Світові потреби в цій дарованій Богом коштовності, прославленій за свої чудодійні властивості у віках і тисячоліттях, постійно зростають на тлі зменшення його кількості.

Як таке багатство може коштувати 20-30 гривень за пляшечку?

Папір, як кажуть, витримає усе, на етикетці можна написати усе, що завгодно, з огляду на безконтрольність і корупцію в нашій країні.

Я особисто, в побуті своєї родини і в своїй професійній діяльності користуюсь натуральними ефірними оліями компанії «Вівасан» швейцарського виробництва, які мають усі українські, європейські, швейцарські сертифікати якості, сертифікат GMP.

За 15 років використання саме цих олій я маю неймовірну кількість позитивних результатів для здоров’я моїх дітей, близьких, друзів, клієнтів, і я твердо переконана, що продукту кращої якості в Україні на сьогодні немає.

Мені дуже шкода, що через відсутність доступної інформації люди втрачають фантастичні, неймовірні, чудодійні і під час абсолютно магічні можливості врятувати своє життя, зміцнити здоров’я, вирішити психологічні проблеми, налагодити особисте, сімейне і навіть інтимне життя.

Адже це - допомога самої природи, природне диво і природна магія. А люди нерідко схильні повірити у якусь телевізійну рекламу чи сплановану пропагандистську акцію легше і швидше, ніж у зцілюючу силу Божої аптеки.

Методів використання ефірних олій існує дуже багато. Найбільш ефективним вважається аромаванни, тому що при ньому оздоровчий вплив здійснується на велику площу людського тіла.

Також дуже ефективними і доступними в домашніх умовах є ефіроолійні парфуми, аромалід, масажі, розтирання, компреси, холодні та гарячі інгаляції за допомогою водних розчинів, аромалампи, аромакулонів та аромакамінчиків, ароматичні холодні та гарячі напої, ароматичні салатні олії, ароматична кулінарія і випічка тощо.

На моєму сайті є багато інформації для тих, кто цікавиться питаннями натуропатичної медицини, природними методами оздоровлення, здорового способу життя, зокрема багато статей про ароматерапію, аромапсихологію і аромаеротику.

Зокрема, раджу зазирнути в розділ «Весь мир в одной капле».

До речі, не можу промовчати про можливості натуральних ефірних олій допомогти з особистими проблемами.

Є цілі розділи науки – аромапсихологія і аромаеротика, неймовірно глибокі, різнобічні, цікаві і як кажуть в народі, помічні в цих питаннях.

Треба зазначити, що більшість натуральних ефірних олій до того ж є природними афродізіаками, які з користю для людського організма в цілому, додають до життя яскраві кольори чудових хвилюючих емоцій, пов’язаних з коханням і сексуальною насолодою.

Кожна людина має свої особисті проблеми, які заважають їй жити, перебувати в гармонії і почуватись щасливою.

Причин цьому може бути безліч: страхи, комплекси, ментальні і соціальні установки, психологічні і фізичні травми, самотність, невпевненість у собі, занижена самооцінка, нерішучість, недовіра, невдалий досвід, сексуальні особливості тощо.

Часто-густо людина не знає і не вміє впоратись з цими перешкодами самотужки, інколи не може навіть самій собі визнати наявність цих моментів, не завжди можуть допомогти психологи і психотерапевти, навіть якщо людина наважується звернутись до спеціалістів.

І тоді на допомогу знову ж таки приходять ліки для душі з Божої аптеки.

Методом ароматестування, тобто перевірки індивідуальної реакції конкретного людського організму на ті чи інші аромати ефірних олій, в яких не забуваємо, до 800 природних хімічних сполук, а не суміш синтетичних ароматизаторів, можна створити справжній унікальний аромапортрет кожної людини, де неодмінно проявляться усі її навіть глибоко приховані комплекси, страхи і причини життєвих негараздів.

Адже колекцію ефірних олій можна порівняти з абеткою, фарбами або нотами, які вишиковуються за певним порядком і перетворюються на розповідь, картину або мелодію і саме ця унікальна ароматична мелодія, підібрана суто індивідуально, і має потужний енергетичний вплив на людину.

Саме так, шляхом створення унікальної ароматичної композиції або натуральних оздоровчих психо-емоційно коректуючих парфумів можна дати людині реальну паличку-виручалочку, рятівну соломинку, користуючись якою, людина зможе крок за кроком вирушити в напрямку виходу зі скрутної життєвої ситуації, чи то пов’язаної зі здоров’ям, чи з налагодженням особистого життя, чи з порятунком сімейних відносин, чи пошуком свого місця в житті, усіх можливостей і не перелічити.

Маю безліч реальних життєвих історій, коли люди, за допомогою ефірних олій вирівнювали свою енергетику, а разом з тим змінювали свої життєві установки і покращували якість свого життя. На жаль, даний формат не дозволяє розказати ці історії більш детально.

Як би незвично і, можливо для декого, абсолютно неймовірно не звучало усе вищевикладене, хочу ще і ще раз наголосити, що насправді усе навколо нас є неймовірним, магічним і фантастичним.

Просто занурившись у буденність, побут, вирішення політичних і матеріальних проблем, ми припинили сприймати звичний світ, в якому ми живемо, як диво.

Наприклад, ніхто не дивується, що під час дощу з неба можуть литись потоки води, гриміти грім та сяяти блискавки і,  як  логічний результат, все навколо стає мокрим, хоча вода зазвичай знаходиться на землі у вигляді озер, річок, морів та океанів.

Ніхто не дивується, бо це звично і зрозуміло. Більшість людей, маючи базові знання про природу, розуміють як і чому це відбувається.

А наприклад те, що аромат рослини, яка увібрала в себе Божествену силу дощу, вітру, землі, сонця, природних фізичних і хімічних процесів, може зцілювати тіло і душу людини, яка сама по собі до найменшої своєї клітиночки є частиною природи – це фантастика і магія.

Найбільша проблема сучасних людей в тому, що ми забули ким ми є насправді, забули, що ми не залізні і не пластикові, а живі Божі створіння. Люди відірвались від природи, оточили себе електрикою та електронікою і перестали розуміти, відчувати і самих себе, і світ навколо себе.

Повернення до джерел, до природи, відновлення себе натуральними засобами, в тому числі такими потужними як натуральні ефірні олії – це шлях до зовсім іншого життя, шлях сучасної, освіченої, мислячої людини.

З величезним задоволенням готова стати провідником до світу яскравих почуттів, здорових емоцій, гармонії, кохання, оптимізму і успіху для усіх бажаючих.

Миру, Щастя і Любові Вам! 

Добавить комментарий

Комментарии  

Таня Просянюк
# Таня Просянюк 07.04.2014 07:19
Шановна пані Оля! Те, що Ви робите - неймовірне! Я дуже вдячна Вам за Вашу допомогу. Ви трапились мені в дуже скрутну хвилину мого життя, коли душа розривалась і я не бачила виходу з ситуації. Пройшло два місяці з нашої зустрічі. У мене все добре і навіть краще, я знову спокійна, щаслива і маю велику надію на майбутнє. Здоров"я Вам і сил робити Вашу велику справу. Вона дуже-дуже потрібна людям. Ще і ще раз дякую Вам!
Ответить
Павло
# Павло 07.04.2014 15:27
Пані Ольга! Ваш виступ на останньому семінарі в Києві мене дуже вразив і надихнув. Ваші відкриття, Ваша діяльність, Ваші зусилля зробити життя людей приємнішим і гармонійним варті найвищої оцінки. Серед моїх знайомих є багато людей, яким я впевнений, Ви зможете допомогти. Обов"язково усім розкажу, що з Вашою допомогою сама природа готова прийти їм на допомогу. Успіхів Вам у Вашій дуже потрібній і благословенній справі. Дякую, що Ви є.
Ответить