ЭФИРНІ МАСЛА

Image

АРОМАЕРОТИКА

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАПСИХОЛОГІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАКУЛИНАРІЯ

Image

АРОМА-АРТ-ТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТНИЙ ВІДЕОБЛОГ

Image

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

ЭФИРНІ МАСЛА

Image

АРОМАЕРОТИКА

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАПСИХОЛОГІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

АРОМАКУЛИНАРІЯ

Image

АРОМА-АРТ-ТЕРАПІЯ

АРОМАЭРОТИКА

Відоме невідоме

aromo1

Весь світ – в одній краплі...

Якщо це крапля натуральної ефірної олії.

Милий друже,
 
сьогодні ми продовжимо нашу подорож в чарівний світ природних ароматів.
 
Я відкрию тобі секрети, про які більшість людей і не здогадується.
 
Протягом багатьох століть людина прагнула пізнати секрет аромату, витягнути його з пахучих рослин і поставити собі на службу.Ароматами ми користуємость з дитинства, робимо це просто і природно, не потребуючи спеціального навчання чи термінології. Зубчик часнику, чай з м’ятою або липою, терта лимонна шкірка, полоскання з чебрецем, букет свіжих троянд…
 
Аромати – невід’ємна частина нашого життя.
 
Але... зрізані троянди швидко в’януть і втрачають свої здібності, пелюстки жасміну засихають, в засніжену зиму під кучугуром не знайти листочків м’яти...
 
І люди навчились збирати пахощі рослин і надовго зберігати їх чарівні властивості. У вигляді ефірних олій аромати набули великої концентрації, зручності у використанні, надали можливість, наприклад, оцінити принадність чайного дерева або евкаліпту людям, що живуть на інших континентах.

Матеріалізовані у рідині аромати називають ефірними оліями.

Хімічний склад ефірних олій дуже складний. Кількість різних органічних і неорганічних речовин, що входять до складу ефірних олій, варіюється від 200 до 800. Тому штучним, хімічним шляхом скопіювати його неможливо. Ось чому синтетичні олії не мають лікувальних властивостей  натуральних ефірних олій.

Виробництво натуральних ефірних олій дуже трудомістке і дороге. Саме тому деякі виробники випускають замість натуральних ефірних олій ароматичні сурогати, тобто вироблені хімічним шляхом синтетичні ароматні олії з запахом, аналогічним запаху натуральних олій і рослин.

Оскільки скопіювати склад натуральних ефірних олій неможливо, то більшість синтетичних олій не тільки не має лікувальних властивостей, але й небезпечні при застосуванні у аромалампах, при інгаляціях, а найголовніше – при внутрішньому застосуванні.

Тому з метою збереження здоров’я варто обережно відноситись до такого роду сурогатів і пам’ятати, що синтетичні або натуралізовані олії можуть використовуватись лише як парфумерна продукція. Як правило, синтетичні олії коштують набагато дешевше і не мають «чистого» запаху натуральних ефірних олій.

Наступного разу ми з тобою зазирнемо у таємну лабораторію, де дізнаємось про секрети і особливості отримання справжніх натуральних ефірних олій.


Добавить комментарий